„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti startēs Sanktpēterburgas kausa izcīņā

13.05.2015

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” no 16. līdz 19. maijam startēs tradicionālajā Sanktpēterburgas kausa izcīņā, sacenšoties ar Krievijas, Baltkrievijas un Izraēlas pārstāvjiem. Trofejas ieguvējs kļūs zināms septiņu vienību apļa turnīrā.

Ratiņbasketbola komandas no vairākām valstīm jau devīto reizi mērosies spēkiem cīņā par Sanktpēterburgas kausu. Latvijas ratiņbasketbolistu sāncenšu pulkā būs labi pazīstamie spēlētāji no Sanktpēterburgas „Nevskiy Alyans” un „BasKI Neva Stars”, kā arī no Kazaņas „Krilya Barsa. Šīs trīs Krievijas vienības pirms mēneša viesojās Latvijā un startēja Cēsu kausa izcīņā, iegūstot pirmās trīs vietas. Četru dienu turnīrā Sanktpēterburgā startēs ar Tjumeņas „Šans” (Krievija), Minskas „RSKI” (Baltkrievija) un Berševas „Hosen Beer-Sheva” (Izraēla).

Sanktpēterburgā „VEF Rīgas” komandu vadīs treneri Kaspars Iesaliņš un Aigars Miklāvs, bet laukumā dosies deviņi ratiņbasketbolisti - Ansis Bērziņš, Elvis Urga, Dmitrijs Rukavišņikovs, Agris Lasmans, Ilgonis Eks, Kārlis Gabranovs (kapteinis), Andrejs Kirilovs, Guntis Liepiņš, Kaspars Turks.

Sezonas turpinājumā „VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti startēs starptautiskajā turnīrā jūnijā Polijā, bet pēc Jāņu brīvdienām daudzi no šīs komandas spēlētājiem jau Latvijas izlases rindās dosies uz starptautisko valstsvienību turnīru Čehijā.

Renārs Buivids, Latvijas Ratiņbasketbola sporta federācija