„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti izcīna Sanktpēterburgas kausu

20.05.2014

Latvijas ratiņbasketbola komandas „VEF Rīga” basketbolisti atgriezušies no Krievijas pilsētas Sanktpēterburgas, kur pirmdien starptautiskajā turnīrā konkurencē ar Krievijas un Lietuvas klubiem izcīnīja pirmo vietu. Finālā „VEF Rīga” ar 64:45 uzveica Lietuvas klubu izlasi.Latvijas ratiņbasketbolisti turnīru uzsāka ar diviem panākumiem apakšgrupu spēlēs. Vispirms „VEF Rīga” ar 61:54 pārspēja Sanktpēterburgas „BasKI”, bet pēc tam ar 60:56 uzveica vēl vienu vietējo komandu „Ņevskij Aļjans”, garantējot vietu finālā par pirmo vietu.

Izšķirošajā cīņā par Sanktpēterburgas kausu latviešiem pretī stājās otras apakšgrupas labākā komanda Lietuvas klubu izlase, kas apsteidza Krievijas pārstāvjus – Tjumeņas „Šans” un Kazaņas „Kriļja Barsa”. „VEF Rīga” pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu – 64:45.

"Prieks par mūsējiem, jo esam paveikuši labāko ko spējām – izcīnīta 1. vieta,” komandas „VEF Rīga” dalībnieks un Latvijas Ratiņbasketbola federācijas izpilddirektors Aigars Miklāvs. „Vissvarīgākā turnīra diena bija pirmā diena, kad spēlējām pret turnīra spēcīgākajām komandām - Sanktpēterburgas "BasKI" un "Ņevskij Aļjans". Kā komandai mums bija lieliska iespēja turpināt gatavoties jūnijā notiekošajam Eiropas čempionātam. "

„VEF Rīgas” krāsas šajā turnīrā pārstāvēja: Jānis Dzirkals, Guntis Liepiņš, Raimunds Beginskis (spēlējošais treneris), Diāna Dadzīte, Kārlis Podnieks, Aigars Miklāvs, Agris Lasmans, Kaspars Turks, Elvis Urga, Ansis Bērziņš, Maksims Voroņeckis.

Latvijas ratiņbasketbola kalendārā šīs bija pēdējās sacensības pirms Eiropas čempionāta, kas no 9. līdz 17. jūnijam notiks Čehijas pilsētā Brno.

Latvijas ratiņbasketbola izlases gaitām un notikumiem var sekot līdzi sociālajos tīklos: http://www.draugiem.lv/ratinbasketbols, https://www.facebook.com/ratinbasketbols