„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti izcīna 3. vietu starptautiskajā turnīrā Polijā

16.06.2015

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” aizvadītās nedēļas nogalē Lodzā (Polija) izcīnīja 3. vietu starptautiskajā turnīrā ar četru valstu kopumā sešu vienību līdzdalību.

„VEF Rīgas” ratiņbasketbolisti turnīru sāka ar zaudējumu 52:84 Polijas izlasei, bet nākamajā apakšgrupu turnīra spēlē rīdzinieki ar 59:35 pārspēja Polijas klubu Vroclavas „Start”.

Līdz ar to „VEF Rīga” izcīnīja vietu mazajā finālā, kurā ar 60:52 pārspēja citu Polijas komandu „LTRSN”. Turnīrā pirmo vietu izcīnīja Polijas izlase, kas izšķirošajā spēlē uzveica Lietuvas izlasi.

Raimunda Beginska trenēto „VEF Rīgas” komandu Lodzā pārstāvēja Kārlis Gabranovs (kapteinis), Kaspars Turks, Agris Lasmans, Ansis Bērziņš, Elvis Urga, Andrejs Kirilovs, Dmitrijs Rukavišņikovs, Kristiāns Golubevs. Delegāciju vadīja Aigars Miklāvs, bet par tehnisko pusi atbildēja Sandris Strazdiņš un Normunds Vāle.

Sezonas turpinājumā daudzi no „VEF Rīgas” spēlētājiem Latvijas izlases rindās dosies uz starptautisko valstsvienību turnīru Čehijā.