Starptautiskais Ratiņbasketbola turnīrs Rīgas Kauss, 12.-13.04. sporta centrs Ķeizarmežs.

07.04.2014

Latvijas Paraolimpiskā komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, rīko starptautisko ratiņbasketbola turnīru „Rīgas Kauss”, kas šogad norisināsies no 12.aprīļa līdz 13.aprīlim sporta kompleksā „Ķeizarmežs”.

Starptautiskais ratiņbasketbola turnīrs Latvijā norisinās piekto gadu, un jau trīs gadus sacensības „Rīgas Kauss” savas mājas radis Latvijas galvaspilsētā – Rīgā. Šogad turnīrā piedalīsies piecas spēcīgas komandas no Krievijas un Lietuvas, tajā skaitā pēdējo divu gadu Rīgas Kausa ieguvēji - komanda „Nevskiy Alyans”, kas centīsies noturēt čempiona titulu.

Saldais ēdiens skatītājiem varētu būt spēlē 12.aprīlī plkst.20.00, kad interneta tiešraidēs un Sportacentrs.com TV (pieejams Lattelecom Interaktīvā TV 411.kanālā) būs iespēja vērot divu komandu - „VEF Rīga ratiņbasketbola komanda” un „Nevskiy Alyans” – savstarpējo spēkošanos. Komandas „VEF Rīga ratiņbasketbola komanda” sastāvā šogad spēlēs ne tikai Kaspars Turks un Agris Lasmans, kuri vairākkārt iemantojuši rezultatīvāko spēlētāju titulus, bet arī ārzemēs spēlējošie Latvijas Ratiņbasketbola izlases kandidāti – Diāna Dadzīte, Raimunds Beginskis un Kārlis Podnieks. Komanda „Nevskiy Alyans” pārsvarā nokomplektēta no Lietuvas Ratiņbasketbola izlases spēlētājiem.  "VEF Rīga ratiņbasketbola komandu" pārstāvēs arī Kārlis Podnieks, Ansis Bērziņš, Jānis Dzirkalis, Maksims Voroņeckis, Guntis Liepiņš, Elvis Urga, Guntars Skrabis un Aigars Miklāvs.

Atgādināsim, ka šogad Lietuvas un Latvijas valstsvienības savā starpā spēkosies ratiņbasketbola B divīzijas Eiropas Čempionātā, kas norisināsies no 9.-16.jūnijam Brno, Čehijā.

Kopumā turnīra ietvaros divu dienu laikā tiks izspēlētas 10 spēles. Visuspēļu tiešraides būs redzamas Latvijas Paraolimpiskās komitejas mājaslapā www.lpkomiteja.lv, kā arī www.sportacentrs.com, spēles ar komandas „VEF Rīga ratiņbasketbola komanda” dalību arī - Sportacentrs.com TV (Lattelecom interaktīvā TV lietotājiem).

Rīgas Kauss - Spēļu grafiks

Paldies sakam turnīra atbalstītājiem: Latvijas Paraolimpiskajai komitejai, Rīgas domes Izglītības, kutlūras un sporta pārvaldei,  bankai "Citadele", sporta kompleksam "Ķeizarmežs", minerālūdenim "Mangaļi".