Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” no 14. līdz 17. maijam jau desmito reizi startēs tradicionālajā Sanktpēterburgas kausa izcīņā

14.05.2016

Latvijas ratiņbasketbola komanda „VEF Rīga” no 14. līdz 17. maijam jau desmito reizi startēs tradicionālajā Sanktpēterburgas kausa izcīņā, sacenšoties ar Sanktpēterburgas, Lietuvas un Kazaņas pārstāvjiem.
Latvijas ratiņbasketbolistu sāncenšu pulkā būs labi pazīstamie spēlētāji no Sanktpēterburgas „Nevskiy Alyans” un „BasKI Neva Stars”, kā arī no Kazaņas „Krilya Barsa. Šīs trīs Krievijas vienības pirms mēneša viesojās Latvijā un startēja Rīgas kausa izcīņā.
Sanktpēterburgā „VEF Rīgas” komandu vadīs treneris Raimunds Beginskis, kurš pats arī dosies laukumā . Komandu pārstāvēs ratiņbasketbolisti – Aigars Miklāvs, Ansis Bērziņš, Elvis Urga, Dmitrijs Rukavišņikovs, Agris Lasmans, Kārlis Gabranovs (kapteinis), Kaspars Turks.
Sezonas turpinājumā ratiņbasketbolisti valsts vienības sastāvā no 22. līdz 24.jūnijam dosies uz pārbaudes spēlēm Austrijā, bet no 9. līdz 18. jūlijam Eiropas čempionātā B divīzijai, kurš šoreiz norisināsies Sarajevā, Bosnija Hercegovina.